YERALTI RADARI KİRALAMA

Ülkemizde sıkça baş vurulan define arama ve yeraltı boşluk ( mahsen, tünel,anıtmezar ... ) tespiti için kullanılan bilgisayarlı define cihazı, yeraltı görüntüleme cihazı, görüntülü define arama cihazı, yeraltı radarı diye bilinen dünyaca zemin etüt cihazları olarak adlandırılan toprak katmanlarının sertlik ve geçirgenlik oranlarını ayırt eden profesyonel tespit cihazlarını satın alma fiyatlarından çok çok daha uygun fiyatlara kiralayabileceğiniz YERALTI RADARI KİRALAMA hizmetimizle toprağın çok çok daha derinlerini keşfedebilirsiniz.

Yerli yabancı bir çok marka ENFAD DS. , OKM ROVER C, EVOLATİON, MALA, CONRAD, MARDUK AZ 7000 ... zemin etüt cihazı yeraltı radarını eğitimlerini uzman arazi kadromuzdan aldıktan sonra kiralayabilirsiniz .

Arkeolojik çalışmalarda, büyük inşa yapılanmalarının arazi zemin etüt çalışmalarında, jeofizik arazi çalışmlarında kullanılan bu cihazlar küçük yapı ve metal arama çalışmlarında kullanmadığı gibi bahsedilen derinliklere kütlenin büyüklüğüne göre indiğide unutulmamalıdır !

YERALTI RADARLARININ KİRALAMA ŞARTLARI, FİYATLARI, MODELLERİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN YAZILI NUMARALARDAN SATIŞ TEMSİLCİSİ ARKADAŞLARLA İRİTBATA GEÇEBİLİR veya OFİSİMİZE MİSAFİR OLUP BİR ÇAYIMIZI İÇEBİLİRSİNİZ